Mistrovství ČR jednotlivkyň dorostenek, Jičín

1.4.2001
Jeden z nejmladších oddílů Jihlavy - Judo team Sokol, který bude v červnu slavit 1. výročí založení - získal svoji první velkou medaili na mistrovství ČR jednotlivkyň dorostenek v Jičíně.

Ve váze do 40 kg. vybojovala bronzovou medaili Michaela Kolářová ze ZŠ Křížová. Ve váze do 44 kg. startovala ještě ve věku starší žákyně Helena Krotká ze ZŠ Křížová. Vynikající 7. místo v kategorii do 57 kg. získala Jana Brabcová ze SIŠ Havlíčkova.

V dalších bojích ve skupinách startovala Lenka Brabcová a Simona Řeřichová. Tým posílily závodnice DDM Polná, Ilona a Jana Škaredovy, které získaly body za 5 - 7 místo ve váze do 48 kg.

Vystoupení mladých judistek týmu Sokola je velkým příslibem před dalšími turnaji v letošní sezóně.

Úvod  Informace  Výsledky  Rozpis  Kniha návštěv  Kontakt  Sponzoři  Odkazy
Design & webmaster: Martin Frolich, © 2000